/>
Клеєний брус HONKA Будинки по індивідуальним проектам Високе енергозбереження Атмосфера дерев'яного будинку Природний матеріал Стійкість дерев'яних будинків

Стійкість деревяних будинків

 

Технічним дослідницьким центром Фінляндії були проведені дослідження на вогнестійкість дерев'яних будинків. Згідно з результатами дослідження стіна з брусу HONKA товщиною всього лише 128 мм може витримувати дію вогню протягом більше 90 хв без наскрізного прогорання не втрачаючи своїх несучих, ізоляційних і цілісних властивостей.
Дослідники, що виробляють випробування, кажуть, що дивне почуття: в камері температура більш тисячі градусів але можна вільно стояти поруч з дерев'яною стінкою.
Великого значення набуває також сейсмосеійкість будинків з клеєного брусу. А для деяких регіонів з великою сейсмоактивністю, фактор стійкості є визначальним. Дослідження показали, що будинки з клеєного брусу перевищують за сейсмостійкостю практично всі будівельні конструкції і можуть витримувати коливання земної кори до 9 балів за шкалою Ріхтера. Таким чином, перебування в дерев'яному будинку під час землетрусу безпечніше ніж в будинках побудованих з традиційних матеріалів.

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, м. Київ

вул. Івана Гонти 7 к. 3

Тел.  +380 44 455 64 56

Моб. +380 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.lamelli.com.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.