Клеєний брус HONKA Будинки по індивідуальним проектам Високе енергозбереження Атмосфера дерев'яного будинку Природний матеріал Стійкість дерев'яних будинків

Природний матеріал

Дерев'яний будинок забезпечує природну вентиляцію та обмін повітря всередині будинку. Теплоізоляція дерев'яних стін в кілька разів вище в порівнянні з цегляними або бетонними стінами такої ж товщини. Брус з хвойної деревини насичує повітря природними смолистими речовинами, які благотворно впливають на

організм людини, поліпшують його тонус, мають бактерицидні та антиаллергійні властивості, насичують повітря ароматом літнього лісу. Тому в дерев'яному будинку легко і приємно дихається, підтримується відчуття затишку та сімейного спокою.

При необхідності дерев'яний будинок можна розібрати і перенести на іншу ділянку. Дерев'яний будинок буде служити від покоління до покоління: вік найстаріших житлових дерев'яних будинків в Фінляндії налічує сотні років.

Дерево - створений самою природою матеріал для будівництва житла. Кращого - не існує. У світі спостерігається стрімке зростання популярності дерев'яних будинків-зрубів. Такий будинок «дихає», підтримує вологість повітря в оптимальних межах, добре акумулює і зберігає тепло.

Finno Log Home

HONKA-Ukraine s. 1998

04112, м. Київ

вул. Івана Гонти 7 к. 3

Тел.  +380 44 455 64 56

Моб. +380 67 449 12 94

honka@i.ua / lamelli@i.ua

www.lamelli.com.ua

HONKA® is a registered trademark of Honkarakenne Ltd.

All rights reserved.